Wyzwanie zmiana, zmień Swoje życie na lepsze

Zapraszamy do wspólnej zmiany na lepsze. To czas by coś zmienić w swoim życiu, odnaleźć nowe przyjemności, zrealizować marzenia a może zadbać o swoje zdrowie. Spełnij swoje „pragnienia” dzięki wsparciu osób, chcących zmienić coś w swoim życiu.

Jak powstało wyzwanie?

Zauważyliśmy, iż wsparcie w dążeniu do zmiany jest nieocenionym pomocnikiem. Tak też powstał pomysł na uruchomienie grupy Wyzwanie Zmiana. To miejsce, które ma pomagać w dążeniu do realizacji Twoich celów, ale również masz szansę Pomagać innym w dążeniu do ich zmian.

Wspólna „zamknięta i prywatna” grupa jest idealnym miejscem do wspólnej pracy nad wielkimi zmianami w naszym życiu.

Wyzwanie Zmiana jest dla Ciebie gdy chcesz

No właśnie, co chcesz zmienić w swoim życiu? Tylko Ty wiesz, czego potrzebujesz i co sprawi, że znajdziesz szczęście. Oto kilka głównych celów popularnych w naszej grupie:

 • Spłacić długi i znacząco zwiększyć zarobki
 • Zrzucić zbędne kilogramy, które mnie denerwują
 • Przyciągnąć osobę, która mnie pokocha
 • Zbudować sylwetkę marzeń
 • Mieć auto, na które zasługuję
 • Umieć rozmawiać w innym języku
 • Mieć więcej wolnego czasu dla mnie i dla rodziny
 • Uwolnić się od nałogów, które rujnowały mi życie
 • Móc odwiedzić miejsca na ziemi z moich marzeń

Zapraszamy do wyzwania zmiana!

Nie ma na co czekać… zapraszamy do wykonywania czynności, które pomogą w zbudowaniu szczęścia i realizacji marzeń. Zaczynamy od prostych zadań by małymi kroczkami zrealizować swoje marzenia.

Wykonaj pierwsze zadanie programu Wyzwanie Zmiana

Co Znajdziesz w naszej grupie?

Nasza grupa to nie tylko ciekawostki dookoła rozwoju osobistego, to również pomoc w realizacji marzeń, wsparcia dnia codziennego oraz motywacja. Wielkie dawki motywacji, każdego dnia na ekranie Twojego smartfona.

 1. Cytaty motywacyjne – od poniedziałku do piątku cytaty motywacyjne. Bo nie ma nic gorszego, niż zwątpienie do działania!
 2. Zadania domowe – raz w tygodniu dostaniesz zadanie do wykonania. Nasze zadania realnie pomagają dojść do Własnego szczęścia. Przez działanie do realizacji marzeń.
 3. Wsparcie grupy – masz problemy, nie wiesz jak zmienić swoje życie? Piszesz o swoich problemach, grupa pomaga i odpowiada. Bo wsparcie drugiej osoby, która również spełnia Swoje marzenia jest istotne.
 4. Ciekawe materiały – plannery, materiały do druku, ebooki, pomoce do realizacji celów. Wszystko w jednym miejscu. Dzielimy się ciekawymi materiałami by wesprzeć realizację Twoich celów.
 5. Cykliczne spotkania online – co jakiś czas spotykamy się wspólnie on-line by porozmawiać o realizacji naszych celów, o sposobie na Wielkie zmiany!