Orgonit przyciągający pieniądze – nasza historia

Nasza przygoda z Orgonitami zaczęła się jako użytkownicy. Pod wpływem impulsu, zakupiliśmy orgonit na dobrobyt, aby przyciągał dla nas pieniądze. I tak pierwszy Orgonit zawitał w naszym domu. Oto nasza historia jak Orgonit, wspomógł nas w zarabianiu.

Mamy Orgonit na dobrobyt przyciągający pieniądze

Oczywiście musimy wierzyć, że orgonity działają. Gdy już zbudujemy naszą wiarę, to prawo przyciągania uśmiechnie się do nas. A działanie jest naprawdę niesamowite! Nie spodziewałem się takich efektów.

Założyłem sobie, że daję Orgonitowi szansę i spróbuję jego „magicznych” właściwości. Potrzebowałem policzalnego elementu, a co będzie lepsze od pieniędzy. Początek, to duża energia w naszym domu. Nie dało się obojętnie przejść obok bez podniesienia naszej wewnętrznej energii.

Takie dziwne uczucie mrowienia a jednocześnie zjonizowane powietrze – tak się nam wydawało. Stan ten trwał około tygodnia. Chodziliśmy jak na dużej dawce kofeiny. Na szczęście stan zanikł, wraz gdy nasza energia wewnętrzna ulegała harmonizacji.

Pogłaszcz piramidkę, czyli 9/10

Zaczęliśmy głaskać piramidkę każdego dnia z rana. To nasz sposób na otrzymanie odrobiny energii przyciągającej pieniądze. Dodatkowo spisywaliśmy czy udało się coś zarobić w naszej firmie i jakie to były kwoty w porównaniu do dni bez głaskania orgonitu.

I tu wielkie zdziwienie, gdy głaszczemy 10 dni pod rząd naszą piramidę dostajemy średnio 9 dni ze sprzedażą. Gdy natomiast na 3-4 dni zrobimy przerwę w głaskaniu, to mamy 3-4dni w których prawdopodobnie nie dojdzie do zarobienia pieniędzy.

Dziennie dzięki Orgonitowi zarabiamy o 50-150 złotych więcej. To jednak nie wszystko! Dni, w których skorzystamy z energii Orgonitu to czas, gdy wpadają ciekawe zapytania i propozycje biznesowe.

To nie może być przypadek!

Koniec z przypadkami – idziemy na całego

Gdy otrzymujemy wynik 9 dni zarabiania na 10 prób, to nie możemy mówić o przypadkach. Dziś dzień musimy zacząć od pogłaskania naszych Orgonitów dla dobrobytu. Właśnie tak zaczynamy nasz każdy dzień przed pracą.

Co ciekawe, wszyscy członkowie rodziny korzystają z piramidki i osiągają podobne wyniki jak ja. Dziś mam już kilkanaście piramidek, które znajdują się w każdym pomieszczeniu w domu oraz w moim biurze i pracowni. Nie wyobrażam sobie dnia bez skorzystania z energii, którą otrzymuję zupełnie za darmo!

Nasza własna przygoda z przyciąganiem i energią, utwierdziła nas, że coś jest na rzeczy. Rozpoczęliśmy naszą przygodę z projektowaniem Orgonitów spełniających inne potrzeby. Tak właśnie w naszej pracowni rozpoczęliśmy testować nasze produkty na zamówienie.

Chcemy stworzyć orgonit dla konkretnego znaku zodiaku? To nie problem, poświęcamy się wtedy w odpowiednim zaprojektowaniu produktu pod klienta.

Przy porannej kawie i głaszcząc piramidkę, pracujemy nad nowymi projektami naszych piramidek. Dziś tworzymy je nie tylko dla naszych znajomych, ale przede wszystkim dla klientów. Dla klientów, którzy chcą otrzymać energetycznego kopa, wspierającego ich własne potrzeby.

Sprzedajemy 2-3 orgonity na dobrobyt miesięcznie

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Dziś tworzymy do trzech sztuk miesięcznie naszych autorskich orgonitów. Nasi klienci kupują po kilka sztuk, do domu, do biura czy dla swojej rodziny i znajomych.

Bardzo nas ucieszyła popularność orgonitu skierowanego na dobrobyt i generowanie pieniędzy. Stworzenie jednej sztuki zajmuje nam od 2 do 3 tygodni. Po przez projekt, zgromadzenie materiałów, proces produkcji i oczyszczenia.

Oczywiście, chcieli byśmy w przyszłości skrócić proces tworzenia piramidek do 7 dni roboczych. Niestety aktualnie nie mamy jak tego dokonać. Tak więc jeśli poszukujesz orgonitu, który zwiększy przypływ gotówki musisz uzbroić się w cierpliwość i zapisać na listę.