Jak być sobą – 7 prostych zasad na szczęście

Jak być sobą i żyć w zgodzie z własnym wewnętrznym Ja. Zastanawiasz się, czemu wiele rzeczy w życiu nie idzie po twojej myśli? Odpowiedz sobie czy jesteś sobą i jesteś szczęśliwa ze sobą. Jeśli zakładasz sztuczną maskę to nie oczekuj, że wszystko się poukłada. Czas zawalczyć o siebie o to jaka jesteś.

Bycie sobą to największe szczęście jakie możesz zaoferować własnej osobie. Oto 7 przydatnych reguł / zasad, które pomagają żyć zgodnie z własną osobą.

Jak być sobą w tym świecie?

No właśnie jak być sobą w tym ciężkim, zagmatwanym i głośnym świecie. Wszystko pędzi do przodu, a my czasem gubimy drogę. Jak zmienić swoje spojrzenie na rzeczywistość i odnaleźć szczęście w zgodzie z własnym ja?

Zasady niby proste, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę jak ważne są one w budowaniu wewnętrznego spokoju. Bo jak być sobą to tylko dla siebie, a nie dla innych. Nie daj się wpędzić w róg i żyj pełnią życia.

  1. Ubieraj się dla siebie – nie dla tych, co uważają, że tak nie wypada lub jest źle.
  2. Spotykaj się i wiąż z tym, z kim jesteś szczęśliwa ty, a nie twoja rodzina.
  3. Kochaj swoje ciało i akceptuj je – jesteś idealna – nie musisz być wieszakiem.
  4. Wyobraź sobie, co byś robiła w sytuacji, gdyby nie powstrzymywało cię dobre wychowanie.
  5. Nie walcz z tymi, którzy cię nie akceptują taką, jaka jesteś. Po prostu odwróć się i odejdź!
  6. Kochaj, wierz, śpiewaj, noś, mów – to co chcesz – nie musisz być kopią kopii aby spełniać swoje marzenia.
  7. Uwolnij to, co ci w gra w duszy!

Zachęcamy do zmiany bycia sobą. A jeśli jest Tobie trudno zamienić stereotypy w realizację marzeń zobacz nasze talizmany energetyczne.

Lubisz czytać i pracować nad sobą? Zobacz zestawienie 6 książek, które pomogą zadbać o zdrowie i szczęście.

Rozwój, kontrola, praca nad sobą. To nigdy się nie kończy, warto jednak pracować nad zmianą na lepsze. Nawet jeśli masz to robić tylko 5 czy 10 minut dziennie. Zadbaj o własne szczęście już dziś.

Zapraszamy również do naszej grupy dyskusyjnej. Tam publikujemy ciekawe cytaty, dzielimy się ważnymi sprawami oraz dajemy szansę na wspólne budowanie szczęśliwego życia.