Inspirujące cytaty, które zmotywują Ciebie do działania

Inspirujące cytaty, które zmuszają do działania i zmiany swojego życia. Poznaj najpiękniejsze cytaty i zmieniaj otoczenie na lepsze. To odpowiedni czas na zmiany. Dzięki tym cytatom, znajdziesz motywację do działania i motywację do poznawania Siebie.

Zainspiruj się i zacznij zmianę

Inspirujące cytaty pomagają, gdy tylko pozwolisz ich sile wejść do swojego umysłu i zakiełkować zmiany. Otwórz się na siłę słów i znajdź w sobie siłę do działania. Zmiany naszego życia zaczynamy od zmiany samych siebie.

Przeanalizuj, gdzie znajdujesz się dziś i jak wyglądało Twoje życie do dnia dzisiejszego. Co dało Tobie szczęście a co ograniczyło Twój potencjał. Stwórz listę dobrych i złych chwil i zobacz, których było więcej.

Teraz oczyść umysł. Weź kilka głębokich wdechów i zacznij swoją „pracę” ku zmianie na lepsze. Bez samo-zapału i motywacji nic się nie uda. Na szczęście zmiany możemy wprowadzać małymi krokami, tak by każdego dnia być coraz lepszym.

Inspirujące cytaty motywują do działania

Każdego tygodnia na naszej grupie Energia ZEN, dzielimy się nowymi cytatami. Oto nasze pierwsze cytaty, które odmieniły nasze życie na lepsze i zmotywowały do działania.

Serce

Otwórz się na świat, patrz sercem a nie tylko rozumem. Największe zmiany w życiu, to te które dają nam szczęście nie te, które są „mądre i akceptowalne”

Inspirujące cytaty - Serce

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
[Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę]

Marzenia

Nie przestawaj marzyć, bo masz kierunek jasno wyznaczonej drogi do ich realizacji. Jeśli nie marzysz, nie wiesz gdzie chcesz być za kilka lat.

Jak realizować marzenia?

Nic nie tworzy przyszłości tak jak marzenia.
[Victor Hugo]

Wdzięczność

Każdego dnia warto być wdzięcznym za to co mamy i kim jesteśmy. Dzięki wdzięczności nasze życie zmieni się na lepsze. Spróbuj być wdzięcznym każdego dnia, wkrótce zobaczysz zmiany na lepsze.

Wdzięczność każdego dnia to początek, drogi rozwoju

Najpiękniejszą formą szczęścia jest wdzięczność. Należy zarówno do jego przyczyn, jak i skutków.
[Walter Dirks]

Rozwój osobisty

Twoje życie to nauka, każdego dnia. Warto się rozwijać i poznawać nowe rzeczy, osoby, miejsca. Nie zatrzymuj się i ucz się czegoś nowego. Czas na zmianę!

Zrób dziś coś dobrego dla nieznajomego. Pociesz kogoś, pochwal lub podziękuj za coś. Uśmiechnij się do innych. Twoje życie zmienia się każdego dnia na pełniejsze.

Rozwój osobistym - zacznij zmiany od Siebie

Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym.
[Brian Tracy]

Teraz nie jutro

Nie odkładaj swoich marzeń na kiedyś, bo ten dzień może nie nadejść. Zmiany same się potoczą, gdy tylko zaczniesz działać. Odkładanie na później marzeń, zabija je i dusi w zarodku. Lepiej ruszyć z miejsca już dziś. Zobacz jak możesz to zrobić, kto może Tobie pomóc i jak zrealizować swoje pragnienia Teraz a nie „Kiedyś”.

Działaj teraz nie jutro

Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia.
[Janet Dailey]

Nie czekaj na zmiany

Z samego czekania nie zrealizujesz swoich marzeń i nie zmienisz życia. Czekanie, to nie sposób na pokonywanie wyzwań. Nikt nie przyjdzie i nie da Tobie tego czego pragniesz. Najlepszy czas na działanie jest teraz, a nie jutro czy za miesiąc.

Weź notes lub zeszyt i spisz swoje marzenia. Potem zastanów się, jak możesz przyspieszyć ich realizację. Podziel tę drogę na małe zadania, kroki do pokonania każdego dnia. A potem idź przed siebie i realizuj małe kroki by uzyskać wielkie rezultaty.

Z czekania nie ma nic

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!
[Mark Fisher]

Ciesz się życiem

Jeśli nie cieszysz się swoim życiem, to czemu ma coś dobrego przyjść właśnie do Ciebie? Nie narzekaj, znajdź piękne rzeczy w codzienności. Naucz się tańczyć w deszczu, a nie uciekaj przed kroplami.

Pozytywne myśli przyciągają pozytywne rzeczy. Zmień się w pozytywną osobę by doświadczać, samych pozytywnych niespodzianek, każdego dnia.

Pozytywne rzeczy każdego dnia

Inspirujące cytaty zamień na działanie

Czy nasze cytaty zmotywowały Ciebie do działania i zmiany? Jeśli tak, to zacznij już dziś kreować swoje życie na nowo. Wymarz niepowodzenia i przekuj swoje doświadczenie w nowe życie, na które zasługujesz i o którym marzysz.

Może to czas zabrać się za podróżowanie? A może zaczniesz medytować, korzystać z kąpieli leśnych lub wybierzesz jogę czy inne zajęcie? Znajdź Swoją drogę do szczęścia i rozpocznij zmiany na lepsze. Dołącz do wyzwania!

Chcesz dokonać zmiany na lepsze, zacznij od swojej osoby i najbliższego otoczenia. Zapraszamy do „wielkiej zmiany małymi krokami”. Mamy dla Ciebie dedykowaną grupę wsparcia, dla osób które chcą podjąć „wyzwanie zmiana„.