Energia zen – o tym jak powstała „Pracownia Energii”

Kochamy wspomagać wszystkich piękną energią – zdecydowaliśmy się utworzyć pracownię pełną energii. Po co? By dostęp do energii płynących z naszych produktów był dostępny dla każdego.

Pracownia Energii to miejsce gdzie powstają wyroby energetyczne spod marki Energia zen. To piękna autorska biżuteria energetyczna oraz Orgonity. To również miejsce, gdzie przemieniamy minerały i kamienie w energetyczne formy dla zdrowia, szczęścia i pewności siebie.

Orgonit – tak to się zaczęło

Wszystko się zaczęło od naszego pierwszego orgonitu, który przyciąga do nas dobrobyt. Więcej o przyciąganiu przez orgonit pisaliśmy w artykule. Gdy nasza przygoda z orgonitem dała się zmierzyć i faktycznie potwierdziła jego działanie nadszedł czas na przekazanie tej energii innym.

Rozpoczęliśmy przygodę oraz naukę, która miała nam ułatwić zrozumienie fenomenu energii. Gdy już pojęliśmy jak funkcjonuje oczyszczanie i dostarczanie energii trzeba było przetestować to szerzej. Rozpoczęła się ręczna praca nad tworzeniem wyjątkowych przedmiotów.

Od tamtego czasu tworzymy nasze produkty energetyczne dla wszystkich, którzy poszukują pomocy. Nie ważne co chcesz osiągnąć, na pewno znajdzie się kamień, który w tym pomoże. Potrzebujesz więcej pieniędzy a może szukasz spokoju ducha i relaksu?

Tworzymy autorską biżuterię pełną energii

Orgonity są niesamowite ale ciężko je zabrać w podróż i mieć je zawsze przy sobie. Potrzebowaliśmy czegoś mniejszego i bardziej uniwersalnego. Coś co możemy mieć zawsze przy sobie i tak powstał pomysł na biżuterię. Szybko zaczęliśmy produkcję bransoletek oraz wisiorków dla naszych przyjaciół i znajomych. Teraz i oni mogli posiadać energetyczny talizman wspomagający ich w każdym etapie życia.

Dziś tworzymy produkty, które trafiają do szczęśliwych właścicieli. Mamy czas na eksperymenty oraz poszukiwania odpowiednich surowców. Jednocześnie każda biżuteria jest oczyszczana z negatywnej energii i ładowana pozytywną.

Liczba produktów również rośnie w szybkim tempie. Dziś w naszej ofercie znalazły się bransoletki czarkalne (np. bransoletka 7 czakr), bransoletki zodiakalne dla każdego znaku zodiaku, bransoletki ochronne oraz amulety.

A to tylko początek naszej przygody z przekazywaniem energii. Wierzymy, że każdy zasługuje na piękno i szczęście więc i każdy ma prawo korzystać z cudownej energii. W tym wypadku energii płynącej z kamieni i minerałów dobranych specjalnie do twoich potrzeb.